Když se děti nudí, tak zlobí. Kam potom s nimi? Přece do pekla!

Peklo Čertovina je po všech stránkách unikátní místo, kam můžete vzít svoje děti. Ve světě žádná podobná imitace takového pekla neexistuje.

Říká se, že lépe se hlídají 3 děti než jedno a já myslím, že to je fakt. Zvlášť, když jsou samy a nudí se. Když jsou ale obklopeny dalšími vrstevníky a zabaví se, tak vás v tu chvíli téměř „nepotřebují“. A pokud je to ještě navíc v prostředí, které děti toleruje, ba naopak jsou tam vítány, tak je to ideál pro všechny zúčastněné. A to přesně je pohádková vesnička Podlesí a Peklo Čertovina, které se dokonce vymyká i světovému měřítku. Podívejte se, co nabízí a co jsme tam zažili.

Peklo Čertovina nabízí mnoho

Všechno tu do sebe dokonale pasuje. Peklo najdete v obci zvané Čertovina. To už je samo o sobě velmi příhodné. Architekti si dali záležet a pojali peklo jako převrácenou obrovskou loď s množstvím chodeb a jeskyní. Na délku má 65 metrů a do výšky se tyčí k 8 metrům. Loď připomíná proto, že podle legendy se v roce 666 (ďáblovo číslo) plavili čerti na pekelném korábu a pátrali po hříšných duších. Jednu noc ale potkali bouři a ta je převrátila.

Peklo Čertovina

Prohlídku i s čerty si můžete koupit za 450 Kč pro dospělého, děti do 150 cm to mají za 370 Kč a mladší 3 let zdarma. Průzkum trvá 60 minut a provází vás samotní čerti. Než ale dorazíte na místo, doporučujeme si prohlídku rezervovat. O peklo je velký zájem a nemusí se na vás dostat. Rezervaci provedete na těchto stránkách.

K tomu všemu tu najdete pražírnu kávy, vinárnu nebo restauraci, takže rodiče budou mít o zábavu taky postaráno. Vše je tématicky sladěné, takže k jídlu si můžete objednat Obžerství, aneb pátý hřích na lopatě, Pekelníkovi hořící vidle nebo třeba Hořící kotlíkový guláš. A kdyby mladší děti nebavila samotná prohlídka, můžou se jít podívat do herničky nebo vyblbnout na skákací hrady.

Ubytování v Pohádkové vesničce

Pohádková vesnička Podlesíčko je od pekla vzdálena zhruba 25 minut cesty autem. Nabízí další vyžití a hlavně stylové ubytování. My jsme tu strávili prodloužený víkend a všem se tu moc líbilo. Můžete složit hlavy v chaloupkách, které jsou pojmenované po pohádkových postavách. Narazíte tak na Popelku, Sněhurku nebo Rákosníčka. Zvenku i zevnitř pak každá chaloupka připomíná právě svůj název. Celý komplex asi 13 chaloupek je pak  součástí hotelu Podlesí a můžete využívat všechny hotelem nabízené služby.

Pohádková vesnička Podlesíčko

I tady se děti vyřádí. Vydejte se s nimi na prohlídku vesničky. Jít můžete jen tak nebo si připlatit pár korun za zábavný program. Cena pro rodinu se pohybuje kolem 400 Kč. Pro ubytované návštěvníky jsou prohlídky úplně zdarma. A když si budete chtít opravdu odpočinout a najdete hlídání, vyrazte do relaxačního centra hotelu Podlesí. Najdete tam bazén, vířivky, saunu a další odpočinkové aktivity.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Líbí se vám článek?
Každé pondělí obdržíte sumář s aktuálními články, videi a fotkami!