Adršpašské skály

Adršpašské skály nabízejí krásnou podívanou! Najdete zde až 90 metrů vysoké skalní giganty, je tu spousta soutěsek, jezírka a dokonce vodopád.

Má vnitřní intuice se opět nepletla a jenom jsem se ujistil v tom, že přírodu a hory prostě miluji. Nedokážu říct, zda mám raději toulání v uličkách evropských měst, nebo si odfrknout tak trochu mimo civilizaci. Obojí má něco do sebe a vše mě nabijí energií.

Po obhlédnutí Prachovských skal jsem měl namířeno do Adršpachu. Tímto názvem je pojmenována malá obec s pár stovkami obyvatel a leží v Královéhradeckém kraji. Jako každá správná vesnice se dělí na Dolní a Horní.

Moc jsem si nebyl jistý, jestli se mi vůbec do podobného místa chce. Říkal jsem si, že Prachovské skály byly krásné, ale další skaliska už moc vidět nemusím. Strávil jsem tu ale nakonec dva celé dny a rozhodně toho nelituji.

Ani skály totiž nejsou stejné a každá má svoje kouzlo, energii a je originál. Tak, jako každý z nás. A jak často říká i Jan Mühlfeit, jeden z nejúspěšnějších českých manažerů současnosti, tak:

Narodili jste se jako originály, tak nežijte jako kopie.

Jan Mühlfeit

Užijte si fotografie skal a doufám, že někoho inspiruji se tam také podívat.

Zanechat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Líbí se vám článek?
Každé pondělí obdržíte sumář s aktuálními články, videi a fotkami!